Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

List od Mikołaja

Spersonalizuj swój list

Dlaczego nasz list jest wyjątkowy
  • Tylko u nas, ręcznie odciskana złota pieczęć
  • Imię dziecka na początku listu
  • 28 gotowych treści listów NOWE 2017!
  • Możliwość pełnej edycji treści listu
  • Mnóstwo fantastycznych dodatków
  • Wysyłka na cały świat
Tylko 18,99zł
Oferta limitowana czasowo:
Oferta wyprzedana! 
ListImię Twojego dzieckaDopisz własne PS.Dowolnie edytuj treść listuRęcznie odciskana złota pieczęć
Dyplom
PocztówkaNaklejka
Koperta GOLD
* Dodatki dostępne w wersji GOLD

Jak zamówić list?

 1.
 Wybierz treść listu więcej ›
 2.
 Wpisz imię adresata na początku listu np. Drogi Piotrku
 3.
 Dopisz coś od siebie na końcu (opcjonalnie).
 Nie wiesz co napisać? więcej ›
Poznaj niezwykłą historię listu od Świętego Mikołaja ›
List STANDARD
18,99zł
lubList GOLD
28,98zł
Pozostało znaków: 1950
Pokaż
Przewiń w dół

Wybierz wersję listu:

zawartość wersji standard listu
zawartość wersji gold listu
List od MikołajaDyplom Grzecznego DzieckaPocztówka od ElfiegoNaklejka 'Stop, Mikołaju czekamy'Koperta STANDARDKoperta GOLD
4.
Wybierz rodzaj listu:
Wybierz rodzaj listu
5.
Wpisz dane dziecka:
Na ten adres Mikołaj wyśle list:
 
Uzupełnij czerwone pola
Wszystkie pola wypełnione
 
Twoje dane są bezpieczne
WAŻNE: Zamówione listy wysłane zostaną po 1 listopada 2017
Dlaczego Elfi?

Opinie

Gratuluję pomysłu!!!! Jestem zachwycona .... wszystko takie prawdziwe i realne ... a przy tym bajeczne i kolorowe. Warto sprawić dziecku taką przyjemność. Pamiątka na wiele lat. Dzięki Wam dzieci,mogą dłużej być dziećmi i nie tracą wiary w Magię Świąt! PolecamDomi, 24.11.2015, Wielkopolska
9.8/10

Gwarancja 100%

Jeśli zmienisz zdanie w ciągu 60 dni od daty zakupu, możesz poprosić o zwrot pieniędzy, a my przelejemy na Twoje konto 100% zapłaconej kwoty bez zbędnych pytań. Dosłownie.

Jak stworzyć list?Po wybraniu jednego z szablonów możesz go dowolnie edytować pisząc bezpośrednio po liście. Możesz dopisać coś na końcu lub skasować cały tekst i wpisać ręcznie własny.
Uwaga: nie ma możliwości skopiowania i wklejenia tekstu ze swojego komputera. Własny tekst można wpisać jedynie odręcznie.
Nasze sugestie:1. Pochwała od nauczyciela
Np. PS. Pani Ania powiedziała mi, że świetnie Ci idzie w szkole!

2. Wspomnij o ulubionym zajęciu.
Np. Widze, że zrobiłeś duże postępy w grze w piłkę!

3. Wspomnienie z wakacji.
Np. PS Słyszałem, że w tym roku byłas nad morzem i bardzo Ci się podobało!
60 dni na zwrot
W każdej chwili będziesz mógł poprosić o zwrot pieniędzy za wideo wiadomość bez podawania przyczyn. Masz na to aż 60 dni od zakupu.
Dostawa w 2 godziny
Twoje wideo gotowe będzie w ciągu max. 2 godzin. Dostaniesz je w postaci linku na maila. Będziesz miał do niego również dostęp ze swojego konta.
Bezpieczna płatność
Dzięki certyfikatowi SSL Twoje dane są w 100% bezpieczne i użyte zostaną tylko i wyłącznie do utworzenia Twojej wideo wiadomości.
Pytania i odpowiedzi
Kiedy przyjdzie mój list?

Twój list wyślemy w ciągu  5 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty. W dniu
wysyłki otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem wysyłki. Jeśli po tym czasie nie dotarł, napisz do nas maila abyśmy mogli Ci pomóc.

Czy list może być wysłany za granicę?

Tak, ta opcja jest już dostępna.  Podczas zamawiania wybierz kraj, do jakiego ma być wysłany list.  Przy wysyłce za granicę zostanie naliczona dodatkowa opłata pocztowa. Szczegóły znajdziesz w dziale Płatności.


Płatności
Reklamacje i zwroty
LIST OD ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA
 
Zaskocz swoje dziecko, kuzynów, siostrzeńców, czy też kolegów, bliskich przyjaciół lub ukochaną osobę wyjątkowym i magicznym prezentem jakim jest spersonalizowany list od Świętego Mikołaja. Listy od Mikołaja mogą być ciekawym i zabawnym prezentem dla każdego, począwszy od małych dzieci aż do dorosłych. Wyobraź sobie ten pełen radości uśmiech na twarzy Twojego dziecka gdy otrzyma najprawdziwszy list od Mikołaja prosto z Laponii!
 
Ten drobny gest pełen uznania w stronę swoich kolegów, dorosłych już przyjaciół lub rodziny z pewnością zostanie doceniony.
Nasze listy do Mikołaja są prawdziwie wyjątkową niespodzianką jaką możesz zafundować innym w trakcie oczekiwania na nadejście Świąt.
Z pewnością każdy kto otrzyma od Ciebie pocztą spersonalizowany, tajemniczy list od Mikołaja uśmiechnie się szeroko. Takiego listu z pewnością nikt się nie spodziewa! Ponieważ jesteśmy przyjaciółmi tego najbardziej magicznego człowieka na Biegunie Północnym, mamy z nim bezpośrednie połączenie i możemy zagwarantować, że każdy spersonalizowany list od Mikołaja będzie dokładnie taki, jaki sobie wymarzysz. Cóż może być lepszego niż DARMOWE listy prosto od samego Mikołaja?
 
Darmowy list od Mikołaja wysłany do Twojego domu!
 
Czy szukasz niecodziennego prezentu dla swoich klientów by zaskoczyć ich w mroźny grudniowy poranek, czy też potrzebujesz w pełni spersonalizowanego wideo od Mikołaja, pełnego magii Świąt dla swojego dziecka, gwarantujemy niezliczoną ilość wyjątkowych i spersonalizowanych listów od Mikołaja dla każdego z Twoich przyjaciół i rodziny. Nie znajdziesz tutaj dwóch takich samych wiadomości od Mikołaja, każda z nich jest unikatowa niczym płatek śniegu! Może więc już czas aby w tym roku zacząć roztaczać wokół siebie trochę radości, miłości, pokoju i szczęścia z pomocą czegoś tak niezwykle wzruszającego i wyjątkowego jak list od Mikołaja?
Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.