Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

List od Mikołaja

Spersonalizuj swój list

Co otrzymasz?
  • Ręcznie odciskana złota pieczęć
  • Imię dziecka na początku listu
  • 28 gotowych treści listów
  • Pełna edycja treści listu
  • Ręcznie malowane dodatki
  • Wysyłka na cały świat
Teraz 16,99zł
Wcześniej 18,69zł
Oferta limitowana czasowo:
Oferta wyprzedana! 
Dodatki:
ListImię Twojego dzieckaDopisz własne PS.Dowolnie edytuj treść listuRęcznie odciskana złota pieczęć
Dyplom
PocztówkaNaklejka
Koperta GOLD

Jak zamawiać?

 1
 Wybierz treść listu
 2
 Wpisz imię adresata na początku listu
 np. Drogi Piotrku
 3
 Dopisz coś od siebie na końcu (opcjonalnie)
 Nie wiesz co napisać?
Poznaj niezwykłą historię listu od Świętego Mikołaja ›
lub
Kup jako kupon

...i spersonalizuj w dowolnej chwili!

Pozostało znaków: 1950
Pokaż
Przewiń w dół

Wybierz wersję listu

zawartość wersji standard listu
zawartość wersji gold listu
List od MikołajaDyplom Grzecznego DzieckaPocztówka od ElfiegoNaklejka 'Stop, Mikołaju czekamy'Koperta STANDARDKoperta GOLD
Wybierz wersję listu
Wybierz rodzaj listu
Wpisz dane dziecka
5/5 z (37289) opinii
 
Na ten adres Mikołaj wyśle list.
Te dane pojawią się również na kopercie dla dziecka. Swoje dane podasz w kolejnym kroku.
Wpisz imię!
Wpisz nazwisko!
Wpisz ulicę, numer domu/lokalu!
Wpisz kod!
00-000
Wpisz miejscowość!
Wybierz kraj!
 
Twoje dane są bezpieczne
Wpisz adres e-mail!
 
Gotowe!

Jak stworzyć list?

Po wybraniu jednego z szablonów możesz go dowolnie edytować pisząc bezpośrednio po liście. Możesz dopisać coś na końcu lub skasować cały tekst i wpisać ręcznie własny.
Uwaga: nie ma możliwości skopiowania i wklejenia tekstu ze swojego komputera. Własny tekst można wpisać jedynie odręcznie.

Nasze sugestie:

1. Pochwała od nauczyciela
Np. PS. Pani Ania powiedziała mi, że świetnie Ci idzie w szkole!
2. Wspomnij o ulubionym zajęciu.
Np. Widze, że zrobiłeś duże postępy w grze w piłkę!
3. Wspomnienie z wakacji.
Np. PS Słyszałem, że w tym roku byłas nad morzem i bardzo Ci się podobało!
Kup teraz. Spersonalizuj lub podaruj jako prezent w dowolnym momencie.
Masz 180 dni na zwrot
W każdej chwili będziesz mógł poprosić o zwrot pieniędzy za wideo wiadomość bez podawania przyczyn. Masz na to aż 180 dni od zakupu.
Mamy zaufanie rodziców
Otrzymujemy od Was naprawdę niezwykłe wiadomości, czasem całe historie, które przeczytać możecie poniżej. Są to w 100% prawdziwe, nieredagowane i dodawane przez Was codziennie opinie, które sprawiają, że Mikołajowi robi się cieplej na sercu.
5/5 z (37289) opinii
Płać bezpiecznie
Dzięki certyfikatowi SSL Twoje dane są w 100% bezpieczne i użyte zostaną tylko i wyłącznie do utworzenia Twojej wideo wiadomości.
Pytania i odpowiedzi
Kiedy przyjdzie mój list?

Twój list powinien dotrzeć w ciągu 10 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty. W przypadku tradycyjnego przelewu czas ten może się wydłużyć o 7 dni roboczych. Po upływie tego czasu sprawdź swoją skrzynkę e-mail lub zaloguj się na  swoje konto i sprawdź status wysyłki. W dniu wysyłki otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem realizacji. Jeśli po tym czasie list nie dotrze, poinformuj nas o tym mailowo.

Czy list może być wysłany za granicę?

Tak, listy wysyłamy do wszystkich krajów świata. Podczas zamawiania wybierz kraj do jakiego ma być wysłany list. Przy wysyłce za granicę zostanie naliczona dodatkowa opłata pocztowa. Szczegóły znajdziesz w dziale Wysyłka.

Czy mogę zamówić jeden wspólny list dla dwójki dzieci lub np. całej klasy?

W przypadku listów nie oferujemy zbiorowych wersji naszych szablonów, jednak możesz samodzielnie zmienić treść listu i dopasować ją do większej ilości adresatów.

Co dokładnie otrzymam gdy zamówię list od Świętego Mikołaja?

Otrzymasz osobisty list od Świętego Mikołaja napisany bezpośrednio do Twojego dziecka lub osoby, dla której został zamówiony. List wydrukowany jest na ozdobnym, grubym papierze, posiada oryginalną grafikę oraz złotą, ręcznie odciskaną pieczęć samego Świętego Mikołaja. Wszystko zapakowane jest w piękną świąteczną kopertę i wysłane tradycyjną pocztą na wskazany przez Ciebie adres. Na kopercie będzie znajdowała się pieczątka Poczty Polskiej i znaczki pocztowe.

Dlaczego mój list jeszcze nie doszedł?

Jeżeli po 10 dniach roboczych od daty zaksięgowania wpłaty (czyli otrzymania maila z potwierdzeniem otrzymania płatności) Twój list nie doszedł, może być tego kilka przyczyn:
a) data zaksięgowania wpłaty - data zaksięgowania przelewu może różnić się od daty uiszczenia zapłaty w zależności od wyboru pośrednika płatności. Może to potrwać nawet 7 dni w zależności od szybkości transferów w Twojego banku.
b) Twoja wpłata została odrzucona z powodu błędu płatności. Sprawdź status płatności na swoim koncie.
c) Niepełne dane - jeśli w Twoim zamówieniu znajdują się niepełne dane adresata to nie możemy nadać takiego listu. Będziemy się z Tobą  kontaktować w tej sprawie mailowo lub telefonicznie.  
d) Zawiodła Poczta Polska – prosimy o kontakt w celu ponownej wysyłki listu

Czy mój list dojdzie przed Świętami?

Zamówienia przyjmujemy do 14 grudnia, tak aby wszystkie listy doszły na czas. W przypadku listów na 6 grudnia prosimy o składanie zamówień najpóźniej do 28 listopada.

Czy moje zamówienie zostało przyjęte?

Zaraz po zakończeniu procesu zamawiania dostaniesz od nas maila potwierdzającego zamówienie. Oznacza to, że Twoje zamówienie zostało prawidłowo przyjęte. Możesz to sprawdzić również na swoim koncie.

Czy moje pieniądze wpłynęły na konto?

Zaraz po zaksięgowaniu opłaty za usługę dostaniesz od nas maila potwierdzającego wpłatę. Możesz to sprawdzić również na swoim koncie.

Czy mogę zmienić treść listu po złożeniu zamówienia?

Tak. Wszelkich zmian w treści listu możesz dokonać w poziomu swojego konta, ale tylko do momentu zaksięgowania wpłaty ponieważ wtedy Twój list wpada w ręce Elfów i jest pakowany do koperty. Z tego powodu nie ma już potem możliwości zmiany tekstu.

Czy jest możliwość zwrotu listu?

Oczywiście. Jeśli Twoje dziecko lub osoba, dla której zamówiony był list, nie jest do końca oczarowana naszym listem, w ciągu  180 dni od daty zaksięgowania wpłaty, możesz go zwrócić wysyłając do nas mailowo Odstąpienie od umowy i otrzymać 100% wpłaconej kwoty, bez podawania przyczyn. Pieniądze zostaną przelane na konto podane w reklamacji  nie później niż w ciągu 14 dni roboczych od daty nadania zwróconego listu.

Czy moje dane są bezpieczne?

Bezpieczeństwo Twoich danych to jeden z naszych priorytetów. Twoje dane w naszym serwisie są szczególnie chronione i używane jedynie do realizacji Twojego zamówienia. Nie są one nikomu udostępnianie, ani naszym pracownikom,  ani osobie, dla której zamawiasz w prezencie  wideo lub list. Dlatego możesz śmiało zrobić komuś anonimowy prezent.

Nasi pracownicy również nie mają  wglądu w treść Twojego zamówienia o ile sam nie wyrazisz takiej prośby np. w celu poprawienia/zmiany treści jego treści.

Skąd wysyłane są listy?

Wszystkie listy, za porozumieniem i zgodą Świętego Mikołaja, wysyłane są z Jego filii w Warszawie, po to aby jeszcze szybciej mogły dotrzeć do swoich adresatów na całym świecie.

Dlaczego list nie ma numeru nadania?

Wszystkie listy wysyłamy przesyłką priorytetową.  Z przyczyn logistycznych nie oferujemy przesyłek poleconych co oznacza, że Twój  list nie posiada numeru do śledzenia przesyłki.  Współpracujemy z Pocztą Polską, która gwarantuje terminową dostawę zamówień.

Jaki jest całkowity koszt listu?

Wszystkie ceny listów oraz wysyłki do poszczególnych miejsc znajdziesz w dziale Cennik.PłatnościWięcej


Reklamacje i zwrotyWięcej
Opinie
Gratuluję pomysłu!!!! Jestem zachwycona .... wszystko takie prawdziwe i realne ... a przy tym bajeczne i kolorowe. Warto sprawić dziecku taką przyjemność. Pamiątka na wiele lat. Dzięki Wam dzieci,mogą dłużej być dziećmi i nie tracą wiary w Magię Świąt! PolecamDomi
List od Świętego Mikołaja
 
Podaruj magiczny, spersonalizowany prezent jakim jest list od Świętego Mikołaja ukochanej osobie, dziecku, kuzynom, siostrzeńcom, kolegom lub bliskim przyjaciołom. List od Mikołaja to ciekawy i zabawny prezent dla każdego, niezależnie od wieku. Wyobraź sobie pełne radości uśmiech na twarzy Twojego dziecka, gdy otrzyma najprawdziwszy list od Mikołaja, prosto z Laponii! Twoja rodzina, koledzy i przyjaciele z pewnością docenią ten drobny gest uznania. Nasze listy do Mikołaja są prawdziwie wyjątkową niespodzianką, którą możesz zafundować innym gdy wspólnie oczekujecie nadejścia Świętego Mikołaja. Z pewnością nikt nie spodziewa się takiego listu! Jako najlepsi przyjaciele tego najbardziej magicznego człowieka z Bieguna Północnego możemy zagwarantować, że każdy spersonalizowany przez niego list będzie dokładnie taki, jaki sobie wymarzysz. Czy jest coś lepszego niż DARMOWE listy prosto od samego Mikołaja? Darmowy list od Mikołaja wysyłany do Twojego domu! Chcesz zaskoczyć swoich klientów niecodziennym prezentem w mroźny grudniowy poranek? Może potrzebujesz dla swojego dziecka spersonalizowanego, pełnego magii wideo od Mikołaja? Gwarantujemy niezliczoną ilość wyjątkowych i spersonalizowanych listów od Mikołaja dla każdego spośród Twoich przyjaciół i rodziny. Nie znajdziesz tutaj dwóch takich samych wiadomości od Mikołaja – każda z nich jest unikatowa niczym płatek śniegu! To najlepszy czas, aby zacząć dzielić się radością, miłością, pokojem i szczęściem. Listo od Mikołaja z pewnością ułatwi to ważne zadanie.
Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
Witaj w domu Mikołaja
Zamów Nowy film 2019 i odbierz swój rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Odebrało już 527369 osób
NewsletterZapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Już prawie gotowe...
Podaj nam swoje imię
Przepisz wynik działania: 5 + 5
Wysłaliśmy rabat na Twojego maila.