Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Adres do Świętego Mikołaja w Polsce

Wysyłka

Wszystkie listy wysyłamy Pocztą Polską listem priorytetowym w ciągu 1-5 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
Dodatkowa opłata przy wysyłce za granicę Polski na wszystkie kontynenty świata -  5,20 zł.

 

Reklamacje i zwroty

Zwrot listu
Jeśli Twoje dziecko lub osoba, dla której zamówiony był list, nie jest do końca oczarowana naszym listem lub wideo, w ciągu  30 dni od daty zaksięgowania wpłaty, możesz odesłać go z powrotem i otrzymać 100% wpłaconej kwoty, bez podawania przyczyn. Pieniądze zostaną przelane na konto podane w reklamacji  nie później niż w ciągu 14 dni roboczych od daty nadania zwróconego listu.


Adres zwrotu:
SANTA Piotr Zielawski
Rejtana 12
05-126 Nieporęt

Zwrot filmu
Jeśli po obejrzeniu wideo wiadomości od Mikołaja stwierdzisz, że jednak Mikołaj się nie postarał i mógł to zrobić lepiej, w ciągu 30 dni od daty zaksięgowania wpłaty możesz poprosić o zwrot pełnej zapłaconej kwoty. Aby otrzymać zwrot pieniędzy wystarczy wysłać do nas pocztą Odstąpienie od umowy. Pieniądze zostaną przelane na konto podane w reklamacji  nie później niż w ciągu 14 dni roboczych od daty nadania reklamacji.

Adres reklamacji:
Listymikolaja.pl
SANTA Piotr Zielawski
Rejtana 12
05-126 Nieporęt

Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.