Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Blog

10.10.2017

Zamieć w Norwegii – relacja elfów.

Nastał marzec. W większości krajów europejskich powolnymi krokami nadchodzi wiosna. Ale nie tutaj! W Norwegii śnieg nadal sypie białymi płatkami, a dzieci lepią bałwany. Udało nam się dowiedzieć, o czym marzą dzieci zanim przegoniła nas ogromna zamieć, zupełnie znikąd! Przynajmniej udało się nam dostać kubek gorącej czekolady zanim ruszyliśmy dalej. Jeszcze tylko zapiszę w swoim dzienniku: tradycyjne zabawki są tutaj coraz popularniejsze – dzieci uwielbiają gry planszowe. Elfi schował swój notes do torby i ruszył w stronę sań Mikołaja.

Stwórz wiadomość
Podaruj radość
Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
Witaj w domu Mikołaja
Zamów Nowy film 2019 i odbierz swój rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Odebrało już 487026 osób
NewsletterZapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Już prawie gotowe...
Podaj nam swoje imię
Wysłaliśmy rabat na Twojego maila.