Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Zamieć w Norwegii – relacja elfów

13.08.2019

Zamieć w Norwegii – relacja elfów

Nastał marzec. W większości krajów europejskich powolnymi krokami nadchodzi wiosna. Ale nie tutaj! W Norwegii śnieg nadal sypie białymi płatkami, a dzieci lepią bałwany. Udało nam się dowiedzieć, o czym marzą dzieci zanim przegoniła nas ogromna zamieć, zupełnie znikąd! Przynajmniej udało się nam dostać kubek gorącej czekolady zanim ruszyliśmy dalej. Jeszcze tylko zapiszę w swoim dzienniku: tradycyjne zabawki są tutaj coraz popularniejsze – dzieci uwielbiają gry planszowe. Elfi schował swój notes do torby i ruszył w stronę sań Mikołaja.

Stwórz wiadomość
Podaruj radość
Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
Witaj w domu Mikołaja
Zamów Nowy film 2019 i odbierz swój rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Odebrało już 452205 osób
NewsletterZapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Już prawie gotowe...
Podaj nam swoje imię
Przepisz wynik działania: 9 + 2
Wysłaliśmy rabat na Twojego maila.