Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Twój list do Mikołaja, jako piękna niespodzianka

Blog

Twój list do świętego Mikołaja, jako niespodzianka

List do świętego Mikołaja

Każdy z rodziców dla swojego dziecka zrobiłby dosłownie wszystko. Nie bez powodów też w okresie bożonarodzeniowym możemy zobaczyć w sklepach czyste szaleństwo zakupów. Lalka dla Zuzi, kolejka dla Kacperka, nowy rower dla Jasia. Marzenia dzieci są różnorodne, a my rodzice robimy, co w naszej mocy, by móc je zrealizować.

***

Jeśli chcemy zrobić dzieciom jeszcze większą niespodziankę, możemy postawić na list do świętego Mikołaja, który z całą pewnością trafi do odpowiednich rąk. Do tego pocztówka od Świętego Mikołaja? Czy nie byłaby ona dla naszej pociechy spełnieniem jego najskrytszych marzeń? Z całą pewnością właśnie tak! Piszemy z dzieckiem list, poznajemy jego marzenia, dowiadujemy się, czego życzyłoby sobie pod choinkę. Od Mikołaja dostajemy pocztówkę prosto z jego domu i sami kupujemy prezenty, o jakich dziecko marzyło.

 

Święta Bożego Narodzenia dla wszystkich są czasem magicznym, niezwykłym i niezapomnianym. Cieszymy się z narodzin Jezuska w naszych sercach, odwiedzamy najbliższych, przekazujemy sobie miłość i szacunek oraz roztaczamy wokół sobie aurę dobra. Oprócz tego jednak, wszyscy doskonale wiemy, że to również i czas prezentów, obdarowywania i dostawania tego, o czym tylko marzymy. Poprzez listy do świętego Mikołaja jeszcze bardziej możemy podkreślić wyjątkowość tego cudownego dla nas wszystkich czasu.

 

Niech nasze dzieci napiszą list do świętego Mikołaja, niech zobaczą, jak cudownie żyć w świadomości, że ktoś go przeczyta i wyśle nam kartę z pozdrowieniami. A nade wszystko, jak przyjemnie będzie kupić dzieciom pod choinkę to, o czym marzyły i czego chciały. Dajmy dzieciom to, czego sami chcieliśmy, jak byliśmy w ich wieku…

 

Rozpocznij tutaj

12/05/2016

Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.