Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Reklamacje i zwroty

Reklamacje i zwroty

Zwrot listu

Jeśli Twoje dziecko lub osoba, dla której zamówiony był list, nie jest do końca oczarowana naszym listem, w ciągu  60 dni od daty zaksięgowania wpłaty, możesz odesłać go z powrotem wraz z Odstapienie_od_Umowy i otrzymać 100% wpłaconej kwoty, bez podawania przyczyn. Pieniądze, łącznie z kosztem przesyłki zwrotnej, zostaną przelane na konto podane w reklamacji  nie później niż w ciągu 14 dni roboczych od daty nadania zwróconego listu.  

Adres wysyłki zwrotu:

SANTA Piotr Zielawski
Orzycka 4a m.68
02-695 Warszawa

Zwrot filmu

Jeśli po obejrzeniu wideo wiadomości od Mikołaja stwierdzisz, że jednak Mikołaj się nie postarał i mógł to zrobić lepiej, w ciągu 60 dni od daty zaksięgowania wpłaty możesz poprosić o zwrot 100% pełnej zapłaconej kwoty. Aby otrzymać zwrot pieniędzy wystarczy wysłać do nas mailowo Odstapienie_od_Umowy. Pieniądze zostaną przelane na konto podane w reklamacji  nie później niż w ciągu 14 dni roboczych od daty nadania reklamacji.  

Adres reklamacji: [email protected]

Wysyłka  

Wszystkie listy wysyłamy Pocztą Polską listem priorytetowym po zaksięgowaniu wpłaty.
Koszt dostawy: 2,45zł
Czas dostawy: do 10 dni roboczych

 

 

 

tagi:

listy od świętego mikołaja, list od mikołaja, listy od mikołaja, listy od świętego mikołaja, list do świętego mikołaja, list do mikołaja, list do mikolaja, mikołajki, mikolajki, święty mikołaja, swiety mikolaj, mikołaj, mikolaj, adres świętego mikołaja, adres do świętego mikołaja, adres do mikołaja, adres do mikolaja, mikolaja, mikołaja, od mkolaja, od do mikołaja, adres mikolaja, adres do mikolaja, adres świętego mikołaja, na mikołajki, mikolajki, adres mikołaja, mikolaj, mikołaj, swiety mikołaj, święty mikołaj, swiety mikolaj, święty mikolaj, św mikołaj, św mkolaj

Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.