Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Reklamacje i zwroty

Reklamacje i zwroty

Nasza obietnica

Tylko 2 proste kroki W każdej chwili możesz poprosić o zwrot bez podawania przyczyn. Masz na to aż 180 dni. Wystarczy, że wyślesz do nas  Odstąpieniem od umowy, a my zrobimy przelew na Twoje konto. Żadnych kruczków i gwiazdek.

Zwrot listu

Jeśli Twoje dziecko (lub inny adresat) nie jest do końca oczarowane naszym listem możesz w ciągu  180 dni od daty zaksięgowania wpłat zwrócić go wysyłając do nas  Odstąpienie od umowy i otrzymać 100% wpłaconej kwoty, bez podawania przyczyny. Pieniądze zostaną przelane na konto podane w reklamacji  nie później niż w ciągu 14 dni roboczych od daty nadania zwróconego listu.      

Zwrot wideo

Jeśli po obejrzeniu wideo wiadomości od Mikołaja stwierdzisz, że jednak Mikołaj się nie postarał i mógł to zrobić lepiej, w ciągu 180 dni od daty zaksięgowania wpłaty możesz poprosić o zwrot 100% pełnej zapłaconej kwoty. Aby otrzymać zwrot pieniędzy wystarczy wysłać do nas Odstąpienie od umowy. Pieniądze zostaną przelane na konto podane w reklamacji  nie później niż w ciągu 14 dni roboczych od daty nadania reklamacji.    

Dlaczego to takie proste?

Doceniamy zaufanie jak nam dajesz zamawiając wideo lub list. Zależy nam na Twoim 100%  zadowoleniu i satysfakcji z zakupu, dlatego ułatwiamy Ci również jego zwrot gdybyś jednak  zmienił(-ła) zdanie. Dzięki Twojej uczciwości możemy zachować niskie ceny i uprościć formalności związane ze zwrotami.

Jak złożyć reklamację?

Wypełnij (będzie szybciej) Odstąpienie od umowy 
lub napisz [email protected]

Rozpocznij

Podaruj radość

Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
Witaj w domu Mikołaja
Zamów Nowy film 2019 i odbierz swój rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Odebrało już 487026 osób
NewsletterZapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Już prawie gotowe...
Podaj nam swoje imię
Wysłaliśmy rabat na Twojego maila.