Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Blog

10.10.2017

Przerwa wakacyjna nie wchodzi w grę.

- Piasek i morze zupełnie nie kojarzą się mi ze świętami. Ani z naszą pracą. – powiedział Elfi – kto by pomyślał, że wylądujemy na Bahamach w samym środku lipca.  - Myślę, że naszym reniferom należy się odpoczynek. Zrobimy sobie zatem kilka dni wakacji, a potem znowu wracamy do pracy. Spójrzcie na te wszystkie piękne widoki! – wskazał ręką Mikołaj – Pamiętajcie tylko o naszej wyprawie i przekażcie wszystko reniferom. Właśnie, a gdzie jest Rudolf? Czy ktoś widział Rudolfa? - Tak Mikołaju! – krzyknęły rozbawione elfy – Jest tam! – jeden z elfów wskazał na Rudolfa siedzącego pod palmą – chyba zaczął wakacje przed nami.

Stwórz wiadomość
Podaruj radość
Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
Witaj w domu Mikołaja
Zamów Nowy film 2019 i odbierz swój rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Odebrało już 565328 osób
NewsletterZapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Już prawie gotowe...
Podaj nam swoje imię
Wysłaliśmy rabat na Twojego maila.