Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Przerwa wakacyjna nie wchodzi w grę

13.08.2019

Przerwa wakacyjna nie wchodzi w grę

- Piasek i morze zupełnie nie kojarzą się mi ze świętami. Ani z naszą pracą. – powiedział Elfi – kto by pomyślał, że wylądujemy na Bahamach w samym środku lipca.  - Myślę, że naszym reniferom należy się odpoczynek. Zrobimy sobie zatem kilka dni wakacji, a potem znowu wracamy do pracy. Spójrzcie na te wszystkie piękne widoki! – wskazał ręką Mikołaj – Pamiętajcie tylko o naszej wyprawie i przekażcie wszystko reniferom. Właśnie, a gdzie jest Rudolf? Czy ktoś widział Rudolfa? - Tak Mikołaju! – krzyknęły rozbawione elfy – Jest tam! – jeden z elfów wskazał na Rudolfa siedzącego pod palmą – chyba zaczął wakacje przed nami.

Stwórz wiadomość
Podaruj radość
Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
Witaj w domu Mikołaja
Zamów Nowy film 2019 i odbierz swój rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Odebrało już 452205 osób
NewsletterZapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Już prawie gotowe...
Podaj nam swoje imię
Przepisz wynik działania: 1 + 1
Wysłaliśmy rabat na Twojego maila.