Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Darmowe do pobrania

Nowy Darmowy
Spersonalizowany
Kalendarz Elfiego
Odliczaj dni do Świąt ze spersonalizowanym kalendarzem Elfiego. Wpisz własne zlecenia, dodaj zdjęcie, pobierz na komputer i wydrukuj. Każdego dnia skreślaj chmurkę, gdy dziecku uda się zrealizować zalecenie od Mikołaja. Udanej zabawy!
List do Mikołaja
Pobierz darmowy szablon listu, wydrukuj i daj swojemu dziecku do uzupełnienia. Zrób zdjęcie listu, dodaj je do spersonalizowanego filmu i ciesz się magią wspólnie spędzonych chwil oglądając osobistą wiadomość od Mikołaja.
Darmowe
Nowe
Fototapety
Wybierz jedną z niezwykłych fototapet Elfi i wprowadź świąteczny nastrój na swoim komputerze.
Kolorowanki
Pobierz, wydrukuj i pokoloruj jedną z unikalnych kolorowanek zaprojektowanych specjalnie przez elfa Jeremiasza, specjalistę od ozdobnych kokard i rysunków na magicznych listach od Świętego Mikołaja.
Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
Witaj w domu Mikołaja
Zamów Nowy film 2019 i odbierz swój rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Odebrało już 527369 osób
NewsletterZapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Już prawie gotowe...
Podaj nam swoje imię
Przepisz wynik działania: 5 + 7
Wysłaliśmy rabat na Twojego maila.