Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Powrót – przygotowania do świąt – relacja Mikołaja.

13.08.2019

Powrót – przygotowania do świąt – relacja Mikołaja.

Udało nam się odwiedzić wszystkie kraje świata, w których czekały na nas dzieci. Udało nam się także dowiedzieć, o czym marzą i czy były grzeczne. W tym roku musimy wypisać po stokroć więcej dyplomów, niż sądziłem! Drogie Elfy, mamy już listopad i bardzo mało czasu. Czy ktoś odebrał już pocztę do mnie? Musimy zacząć pakować prezenty i odpisywać na listy dzieci, żeby zdążyć przed Gwiazdką! Tak mało czasu! – Mikołaj udał się do swojego Biura Zabawek by oficjalnie włączyć produkcję i przekazać wszystkim elfom prośby dzieci na ten rok.

Stwórz wiadomość
Podaruj radość
Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
Witaj w domu Mikołaja
Zamów Nowy film 2019 i odbierz swój rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Odebrało już 452205 osób
NewsletterZapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Już prawie gotowe...
Podaj nam swoje imię
Przepisz wynik działania: 5 + 9
Wysłaliśmy rabat na Twojego maila.