Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Blog

10.10.2017

Powrót – przygotowania do świąt – relacja Mikołaja.

- Udało nam się odwiedzić wszystkie kraje świata, w których czekały na nas dzieci. Udało nam się także dowiedzieć, o czym marzą i czy były grzeczne. W tym roku musimy wypisać po stokroć więcej dyplomów, niż sądziłem! Drogie Elfy, mamy już listopad i bardzo mało czasu. Czy ktoś odebrał już pocztę do mnie? Musimy zacząć pakować prezenty i odpisywać na listy dzieci, żeby zdążyć przed Gwiazdką! Tak mało czasu! – Mikołaj udał się do swojego Biura Zabawek by oficjalnie włączyć produkcję i przekazać wszystkim elfom prośby dzieci na ten rok.

Stwórz wiadomość
Podaruj radość
Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
Witaj w domu Mikołaja
Zamów Nowy film 2019 i odbierz swój rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Odebrało już 487026 osób
NewsletterZapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Już prawie gotowe...
Podaj nam swoje imię
Wysłaliśmy rabat na Twojego maila.