Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Początek wyprawy

13.08.2019

Początek wyprawy

Pewnego razu, gdy Święty Mikołaj miał wyjątkowo trochę wolnego czasu, usiadł rozmyślając o prezentach na nadchodzący rok. Czy wszystkie dzieci były wystarczająco grzeczne? Jeśli tak, to o jakich marzą prezentach? Jak to sprawdzić? - Powinienem zapytać moich elfów – powiedział Mikołaj. I tak właśnie zrobił. Mikołaj udał się do swoich małych pomocników i zapytał: - Dzieci dostają od nas co roku mnóstwo prezentów, ale skąd wiemy, że właśnie o takich marzą? - Może powinniśmy sprawdzić to osobiście? – zasugerował jeden z elfów - To świetny pomysł! – odrzekł Mikołaj – Powinniśmy niezwłocznie wyruszyć w podróż, żeby zdążyć przed świętami. Kilka minut później cały zaprzęg reniferów był już gotowy do drogi. Siedząc w swoich wielkich saniach Mikołaj powiedział: - Mamy tylko kilka miesięcy, żeby się przygotować i sprawdzić o czym naprawdę marzą dzieci. Ruszajmy w drogę!

Stwórz wiadomość
Podaruj radość
Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
Witaj w domu Mikołaja
Zamów Nowy film 2019 i odbierz swój rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Odebrało już 452205 osób
NewsletterZapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Już prawie gotowe...
Podaj nam swoje imię
Przepisz wynik działania: 4 + 2
Wysłaliśmy rabat na Twojego maila.