Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

O nas

Początek

Wszyscy lubimy Świętego Mikołaja. Jako dziecko każdy przynajmniej raz usiadł przy biurku z kartką papieru i z wypiekami na twarzy by stworzyć list, a właściwie listę życzeń i zamówień na święta. Kto by nie chciał dostać wreszcie tego o czym marzył cały rok! Problemem była jednak ciągłość korespondencji. Do Laponii tak daleko no i czy Mikołaj w ogóle zrozumie mój język? A jeśli tak, to czy znajdzie czas żeby odpisać?

Jedno marzenie

My też kiedyś, jako dzieciaki, zadawaliśmy sobie te same pytania. O znalezieniu Mikołaja w internecie można było tylko pomarzyć. No właśnie, marzyć to akurat lubiliśmy jak mało kto. A gdyby tak Mikołaj jakimś cudem jednak odpisał? Ba! Gdyby można było się z nim spotkać twarzą w twarz choćby na ekranie. Zamiast dalej marzyć, postanowiliśmy pomóc Świętemu Mikołajowi w Jego napiętym grafiku, tworząc oficjalną filię Jego biura i przywrócić wiarę w magię świąt na nowo. Dokładnie pakujemy, pieczętujemy i sprawdzamy każdy pojedynczy list. W końcu chodzi o święta! Tak powstał osobisty, niepowtarzalny i prawdopodobnie najzabawniejszy list od Świętego Mikołaja. Jakby tego było mało, namówiliśmy Mikołaja na nową formę kontaktu – transmisję wideo prosto z Jego biura w Laponii. Nie było łatwo: bariera językowa, te wszystkie kamery w biurze, negocjacje z elfami, ale w końcu się udało i od roku 2013 mamy wreszcie bezpośredni kontakt z naszym Szefem! Załoga elfów została odpowiednio przeszkolona i jest gotowa na każde wyzwanie! Są już nawet pierwsze nominacje na Renifera Roku! Trzymajcie kciuki za naszą współpracę z Mikołajem, a my dopilnujemy, żeby na święta na żadnej twarzy nie zabrakło szczerego uśmiechu!

Zespół Elfi
Santa Claus
Elfi
Elf MichałCEO (co-founder)
Elf Piotrekco-founder
Elf GabrielGeneral manager
Elf Audreymarketing France/England
Elf Magdahelpdesk Poland
Elf Gaetanohelpdesk Italy
Elf Maikehelpdesk Germany
Elf Łukaszletters production
Elf Monikaletters production
Elf Michałletters production
Elf Karolinaletters production
Elf Anialetters production
Elf Adamletters production
Elf AgataLetters production
Elf AsiaLetters production
Elf ŁukaszLetters production
Zobacz jak powstają filmy Elfi
I trochę historii...
Docenili nas
TVP2TrójkaPytanie na śniadaniePoczta PolskaPOLITYKAGazeta.pl
Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
Chcesz rabat na darmową dostawę listu?
Zapisz się i odbierz rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Przepisz wynik działania: 5 + 5
Newsletter Zapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Wklej kod w koszyku aby dostać zniżkę