Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

O czym myślą renifery?

13.08.2019

O czym myślą renifery?

Jeszcze 3 kraje i wracamy do domu – pomyślał Rudolf. Mamy za sobą wspaniałą podróż, choć moje futro nie jest przystosowane do takich wysokich temperatur. Co prawda jest już sierpień, ale pogoda wyjątkowo dopisuje w tym roku. Podczas wyprawy widziałem wiele dzieci – te grzeczne i te nieco mniej. Nie mam pojęcia jak Mikołaj zamierza dostarczyć te wszystkie prezenty w tak krótkim czasie. Może będziemy potrzebować pomocy dodatkowych reniferów? Chyba nikt się nie spodziewał, że dzieci będą coraz grzeczniejsze z roku na rok!

Stwórz wiadomość
Podaruj radość
Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
Witaj w domu Mikołaja
Zamów Nowy film 2019 i odbierz swój rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Odebrało już 452205 osób
NewsletterZapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Już prawie gotowe...
Podaj nam swoje imię
Przepisz wynik działania: 9 + 5
Wysłaliśmy rabat na Twojego maila.