Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Blog

10.10.2017

O czym myślą renifery?

Jeszcze 3 kraje i wracamy do domu – pomyślał Rudolf. Mamy za sobą wspaniałą podróż, choć moje futro nie jest przystosowane do takich wysokich temperatur. Co prawda jest już sierpień, ale pogoda wyjątkowo dopisuje w tym roku. Podczas wyprawy widziałem wiele dzieci – te grzeczne i te nieco mniej. Nie mam pojęcia jak Mikołaj zamierza dostarczyć te wszystkie prezenty w tak krótkim czasie. Może będziemy potrzebować pomocy dodatkowych reniferów? Chyba nikt się nie spodziewał, że dzieci będą coraz grzeczniejsze z roku na rok!

Stwórz wiadomość
Podaruj radość
Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
Witaj w domu Mikołaja
Zamów Nowy film 2019 i odbierz swój rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Odebrało już 487026 osób
NewsletterZapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Już prawie gotowe...
Podaj nam swoje imię
Wysłaliśmy rabat na Twojego maila.