Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Najpopularniejsze prezenty dla trochę starszych (15-20)

13.08.2019

Najpopularniejsze prezenty dla trochę starszych (15-20)

Każdego roku ilość listów, jakie docierają do pracowni Świętego Mikołaja, jest zaskakująco duża. Nic jednak nie jest w stanie powstrzymać mnie, by przygotować (oczywiście z pomocą moich wspaniałych elfów), a później dostarczyć prezenty do wszystkich, którzy zdecydowali się do mnie napisać.

Listy, które otrzymuję najczęściej pisane są przez dzieci. Zdarzają się jednak oczywiście wyjątki i jest ich rzecz jasna wiele. Bardzo często bowiem dostaje listy od nieco starszych osób. Piszą do mnie piętnastolatki a nawet dwudziestolatki i jeszcze starsi.

Będąc Świętym Mikołajem doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jakie są najpopularniejsze prezenty dla trochę starszych (15-20 lat). Najczęściej osoby w tym wieku proszą o gadżety najnowszej technologii. Jako Święty Mikołaj jestem przyzwyczajony raczej do próśb związanych z bardziej tradycyjnymi prezentami. Zdaję sobie jednak sprawę z postępu, jaki rządzi naszym światem i dostosowuję się do wciąż pojawiających się na rynku gadżetów. Wracając do najpopularniejszych prezentów dla trochę starszych osób, jakie przygotowuję, to są to wcześniej wspomniane gadżety elektroniczne, do nich zaliczyć należy telefony, odtwarzacze MP3 oraz MP4, konsole do gier, tablety, smartfony i tym podobne.

Oprócz super nowoczesnych gadżetów trochę starsze dzieci proszą mnie (czyli Świętego Mikołaja) również o takie rzeczy jak książki: poczynając od fantasy, poprzez książki przygodowe, kończąc na biografiach, płyty muzyczne, filmy, czy też gry albo programy komputerowe. Często (chociaż już nieco rzadziej) spotykam się również z listami zawierającymi prośby o kosmetyki. Najczęściej są to listy adresowane przez nastoletnie dziewczyny/ młode kobiety. Ów kosmetykami są zarówno kremy, balsamy, rozmaite perfumy, mgiełki do ciała, jak i preparaty do pielęgnacji włosów czy też kosmetyki do makijażu, albo zabiegów pedicure oraz manicure, jeśli chodzi o kosmetyki, to niezwykle popularne są całe zestawy kosmetyków, jakie moje elfy przyozdabiają eleganckim pudełkiem. Jak widać najpopularniejsze choinkowe prezenty dla trochę starszych to już nie zabawki dziecięce, ale można powiedzieć zabawki dla dorosłych. Jak zostało zaznaczone wcześniej coraz mniej osób w wieku 15 – 20 lat w listach do Świętego Mikołaja prosi o książki a coraz więcej o elektroniczne gadżety, które oczywiście ułatwiają życie, jednak mają również wiele negatywnych stron.

Stwórz wiadomość

Podaruj radość

Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
Witaj w domu Mikołaja
Zamów Nowy film 2019 i odbierz swój rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Odebrało już 452205 osób
NewsletterZapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Już prawie gotowe...
Podaj nam swoje imię
Przepisz wynik działania: 1 + 3
Wysłaliśmy rabat na Twojego maila.