Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Najpopularniejsze prezenty dla dziewczynek

13.08.2019

Najpopularniejsze prezenty dla dziewczynek

Każdego roku do pracowni Świętego Mikołaja docierają tysiące a wręcz miliony listów od dzieci z całego świata. Każdego roku również dzieci wpadają na coraz to lepsze pomysły i wymyślają niebanalne prezenty, które chciałyby znaleźć pod choinką, kiedy nadejdą Święta Bożego Narodzenia.

Oprócz wymyślnych gadżetów dzieci bardzo często piszą również o zupełnie tradycyjnych zabawkach, o których być może marzyli też ich rodzice. Wśród listów, jakie otrzymuję od młodszych dziewczynek najczęściej spotykam się z prośbami o domek dla lalek. Wraz z moimi dzielnymi pomocnikami – elfami stworzyliśmy coś w rodzaju listy najpopularniejszych prezentów dla dziewczynek. Po dokładniejszej analizie stwierdziliśmy, że dziewczynki najchętniej otrzymują zabawki, które przygotowują je do roli wspaniałej mamy, gospodyni domowej i aktywnej społecznie osoby. 

Najpopularniejsze prezenty to bowiem plastikowe kuchnie wyposażone oczywiście w zabawkowy piekarnik, zlewozmywak, akcesoria kuchenne, półeczki, stojaki na sztućce i tak dalej. Dziewczynki równie często proszą o zestawy plastikowych, różowych naczyń, w których będą mogły serwować posiłki swoim pluszowym misiom oraz lalkom. Bardzo popularnym pomysłem na prezent dla dziewczynki jest również zabawkowa kasa sklepowa stanowiąca pewnego rodzaju imitację profesjonalnego stanowiska kasowego, które doskonale dzieci znają z dużych supermarketów. Tego typu sprzęt zapewnia, uwielbiającym bawić się w sklep, dziewczynką wielogodzinną frajdę. Wyposażony on jest na przykład w czytnik kodów kreskowych, kart płatniczych, produkty do sprzedaży. Wystarczy zatem uruchomienie dziecięcej wyobraźni, by zabawa była jak najbardziej udana. Jako Święty Mikołaj pragnę zauważyć również, że najpopularniejsze prezenty dla dziewczynek, to także lalki Barbie. Współczesne lalki tego typu są oczywiście o wiele bardziej nowoczesne niż kilka lat temu. Mówiąca, śpiewającą, czy też nagrywająca dźwięk i odtwarzająca go własnym głosem, to nie lada atrakcja dla każdej małej dziewczynki. Oprócz tego, do wyjątkowo popularnych prezentów bożonarodzeniowych, jakimi obdarowuję dziewczynki, należy zaliczyć na przykład: kolorową, plastikową biżuterię, sekretniki, gry planszowe oraz komputerowe czy też dziecięce zestawy karaoke, mikrofony albo zabawkowe instrumenty: gitary, trąbki, bębenki itd.

Stwórz wiadomość

Podaruj radość

Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
Witaj w domu Mikołaja
Zamów Nowy film 2019 i odbierz swój rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Odebrało już 452205 osób
NewsletterZapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Już prawie gotowe...
Podaj nam swoje imię
Przepisz wynik działania: 6 + 9
Wysłaliśmy rabat na Twojego maila.