Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Najpopularniejsze prezenty dla chłopców

13.08.2019

Najpopularniejsze prezenty dla chłopców

Każdego roku, jako Święty Mikołaj mam za zadanie odczytywać listy od wszystkich grzecznych dzieci, które pragną otrzymać jakiś niepowtarzalny prezent pod choinkę.

Później natomiast muszę z dużą dokładnością (i oczywiście przy pomocy moich elfów) przygotowywać każdą zabawkę z osobna. Czasy się zmieniają, ale dzieci oczywiście nie. Każdego roku proszą nie tylko (jak mogłoby się wydawać wielu dorosłym) o super nowoczesne gadżety, ale też o zupełnie tradycyjne zabawki, które cieszyły się popularnością już wiele lat temu – za czasów dzieciństwa rodziców dzieci. W przypadku listów, jakie otrzymuję od chłopców bardzo często pojawiają się prośby o zabawki takie jak: samochodziki, kolejki górskie, modele samolotów itp. Chłopcy cenią sobie różne zabawki, często zależy im na tym, by mogli pochwalić się nimi w przedszkolu. 

Najpopularniejsze prezenty dla chłopców to jednak bez wątpienia te, które przynoszą bardzo dużo radości, a jednocześnie uczą przez zabawę. Można tutaj wspomnieć o wyścigowych torach przeszkód. Dziecko składając ów tor samochodowy uczy się logicznego myślenia. Sama zabawa natomiast sprawia mu dużo frajdy. Popularne są również zdalnie sterowane auta. Przykładem może być super nowoczesne „Lamborgini”, które (sterowane przez malucha) zwinnie będzie przesmykiwało się pomiędzy krzesłami wigilijnego stołu. Nieco młodsi chłopcy bardzo często, w swoich listach do Świętego Mikołaja, proszą mnie o różne zabawkowe instrumenty. Mini gitara, perkusja czy też trąbka i saksofon w jednym to bez wątpienia coraz prezenty, które zawsze wywołują na dziecięcej twarzy wiele uśmiechu. Do najpopularniejszych prezentów dla chłopców jako Święty Mikołaj muszę zaliczyć również gry komputerowe oraz (chociaż z roku na rok mniej) gry wideo. Z tego rodzaju prezentu każdy mały maniak komputerowy z pewnością bardzo się ucieszy, właśnie to jest głównym powodem tego, że pod choinką coraz częściej pojawiają się zamiast gier planszowych właśnie gry komputerowe. Wśród najpopularniejszych prezentów dla chłopców dosyć wysoką pozycję zajmują, będące zawsze na czasie, klocki lego. Na mojej twarzy zawsze pojawia się uśmiech, gdy widzę, że kolejne dziecko (bo nie proszą o nie tylko chłopcy) w swoim liście do mnie pisze właśnie o klockach lego. Do innych również bardzo popularnych prezentów dla chłopców można też zaliczyć zwierzęta – marzenie dziecka o psie jest bowiem nieśmiertelne.

Stwórz wiadomość

Podaruj radość

Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
Witaj w domu Mikołaja
Zamów Nowy film 2019 i odbierz swój rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Odebrało już 452205 osób
NewsletterZapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Już prawie gotowe...
Podaj nam swoje imię
Przepisz wynik działania: 9 + 7
Wysłaliśmy rabat na Twojego maila.