Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Mikołaju, gdzie mieszkasz?

13.08.2019

Mikołaju, gdzie mieszkasz?

Twoje dzieci są już w takim wieku, że zaczynają kwestionować istnienie Świętego Mikołaja? Ich koledzy sugerują, że Mikołaj nie istnieje? Chcesz podtrzymać u dziecka tę magiczną , cudowną, szczerą, dziecięcą wiarę w Świętego Mikołaja, który co roku przynosi prezenty grzecznym dzieciom, przeżywać wraz z nimi te chwile kiedy wypatrują go przez okno w wigilijny wieczór i nie mogą się nadziwić jak to możliwe, że znowu go przegapiły?   Nic prostszego!  Możesz zdobyć dowód rzeczowy na istnienie Świętego Mikołaja!

Nikt już nie wmówi Twoim dzieciom , że jest inaczej. Wystarczy, że wejdziesz na www.listymikolaja.pl, zdecydujesz czy chcesz aby Twoi ukochani otrzymali film czy list i chwilę potem będziesz miała niezbity argument przeciwko niedowiarkom w ręku ! Podaj imię swojego dziecka, podpowiedz Mikołajowi co powinien mu przekazać i nie ograniczaj się, pamiętaj,  to cudowna okazja żeby wpłynąć na swoje dziecko. Kogo posłucha jak nie Świętego Mikołaja ! Ma przestać używać tak często tableta? Ma nie dokuczać bratu lub siostrze? Niech mu to powie sam Mikołaj! Świąteczne chwile będą teraz jeszcze bardziej magiczne. Nie zastanawiaj się i wybierz formę listu od Mikołaja!

Twoje dziecko czeka na odpowiedź na swoje listy!

Spełnienie marzeń jest na wyciągnięcie ręki.  

Sklep z zabawkami edukacyjnymi www.dobrezabawki.com

Stwórz wiadomość
Podaruj radość
Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
Witaj w domu Mikołaja
Zamów Nowy film 2019 i odbierz swój rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Odebrało już 452205 osób
NewsletterZapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Już prawie gotowe...
Podaj nam swoje imię
Przepisz wynik działania: 2 + 4
Wysłaliśmy rabat na Twojego maila.