Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Mikołaju, gdzie mieszkasz?

14.09.2018

Mikołaju, gdzie mieszkasz?

GDZIE MIESZKA ŚWIĘTY MIKOŁAJ

Twoje dzieci są już w takim wieku, że zaczynają kwestionować istnienie Świętego Mikołaja? I

ch koledzy sugerują, że Mikołaj nie istnieje? Chcesz podtrzymać u dziecka tę magiczną, cudowną, szczerą, dziecięcą wiarę w Świętego Mikołaja, który co roku przynosi prezenty grzecznym dzieciom, przeżywać wraz z nimi te chwile kiedy wypatrują go przez okno w wigilijny wieczór i nie mogą się nadziwić jak to możliwe, że znowu go przegapiły?   Nic prostszego!  Możesz zdobyć dowód rzeczowy na istnienie Świętego Mikołaja!

Nikt już nie wmówi Twoim dzieciom , że jest inaczej. Wystarczy, że wejdziesz na www.listymikolaja.pl, zdecydujesz czy chcesz aby Twoi ukochani otrzymali film czy list i chwilę potem będziesz miała niezbity argument przeciwko niedowiarkom w ręku ! Podaj imię swojego dziecka, podpowiedz Mikołajowi co powinien mu przekazać i nie ograniczaj się, pamiętaj,  to cudowna okazja żeby wpłynąć na swoje dziecko. Kogo posłucha jak nie Świętego Mikołaja ! Ma przestać używać tak często tableta? Ma nie dokuczać bratu lub siostrze? Niech mu to powie sam Mikołaj! Świąteczne chwile będą teraz jeszcze bardziej magiczne. Nie zastanawiaj się i wybierz formę listu od Mikołaja!

Twoje dziecko czeka na odpowiedź na swoje listy!

Spełnienie marzeń jest na wyciągnięcie ręki.  

Sklep z zabawkami edukacyjnymi www.dobrezabawki.com

Stwórz wiadomość
Podaruj radość
Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
Chcesz rabat na darmową dostawę listu?
Zapisz się i odbierz rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Przepisz wynik działania: 3 + 9
Newsletter Zapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Wklej kod w koszyku aby dostać zniżkę