Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Kalendarz adwentowy

Kalendarz adwentowy
Odliczaj dni do Świąt z personalizowanym darmowym Kalendarzem Adwentowym Elfi. Wpisz własne zalecenia, dodaj zdjęcie, pobierz i wydrukuj. Udanej zabawy!
  • Darmowy w 100%
  • Personalizuj
  • Wydrukuj w domu
  • Format PDF
DarmowyNowy
O kalendarzu
Kalendarz adwentowy to jedna z ulubionych zabaw świątecznych na całym świecie. Kto nie lubi odliczania dni do świąt i tego dreszczyku emocji, które towarzyszą kolejnym dniom? Adwentowy kalendarz Elfi to kalendarz, który samodzielnie spersonalizujesz i wydrukujesz. Możesz do niego wpisać zalecenia na każdy dzień i zmienić codzienne obowiązki w świąteczną zabawę, która pomoże Twojemu dziecku zadbać o porządek, mycie zębów itp. Finałem adwentowej zabawy będzie wpis na listę grzecznych dzieci co będzie wymarzoną nagrodą dla Twojego dziecka. Kto by nie chciał na niej być, prawda:)? Nasz darmowy kalendarz adwentowy to ulubiony dodatek do filmu i listu od Mikołaja. Pobraliście go już ponad 30 000 razy! Co roku Mikołaj przygotowuje nowy kalendarz do Waszej dyspozycji. Spersonalizuj i pobierz swój kalendarz już teraz!
Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
Witaj w domu Mikołaja
Zamów Nowy film 2019 i odbierz swój rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Odebrało już 487026 osób
NewsletterZapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Już prawie gotowe...
Podaj nam swoje imię
Wysłaliśmy rabat na Twojego maila.