Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Jak można pomóc Świętemu Mikołajowi w czasie świat Bożego Narodzenia?

13.08.2019

Jak można pomóc Świętemu Mikołajowi w czasie świat Bożego Narodzenia?

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas, który zdecydowanej większości dorosłych osób kojarzy się z ciepłą, rodzinną atmosferą, a także licznymi przygotowaniami, związanymi rzecz jasna z koniecznością zrobienia świątecznych zakupów. Niemniej jednak warto zauważyć, że wspomnianych powyżej skojarzeń nie podzielają najmłodsi, którym to święta kojarzą się głównie z prezentami oraz – rzecz jasna – Świętym Mikołajem. A jakie skojarzenie związane ze Świętami Bożego Narodzenia dzielą ze sobą zarówno dzieci, jak i dorośli? Rzecz jasna myśl o chęci… pomocy Świętemu Mikołajowi! Sprawdź, w jaki sposób możesz pomóc Mikołajowi i dlaczego warto podjąć się wspomnianego zadania.

Kosze w supermarkecie

Jak już wspominaliśmy, okres Świąt Bożego Narodzenia związany jest bezpośrednio z koniecznością zrobienia sporych zakupów. Co jednak najistotniejsze to fakt, że nawet robiąc wspomniane zakupy możesz z powodzeniem pomóc Świętemu Mikołajowi. W jaki sposób? Wystarczy, że do twojego koszyka trafią artykuły, które – po odejściu od kasy – wrzucisz do specjalnego wózka, w którym gromadzone są prezenty dla konkretnej instytucji np. domu dziecka.

Własna paczka z prezentami

Innym, równie godnym polecenia sposobem na pomoc Świętemu Mikołajowi, jest własnoręczne stworzenie paczki z prezentami i podarowanie takowej wybranej instytucji. Niemniej jednak przed przystąpieniem do pracy warto mieć na uwadze potrzeby osób, które mamy zamiar uszczęśliwić świątecznym podarunkiem. Np. w przypadku domów dziecka świetnym wyborem mogą okazać się zabawki, książki oraz innego typu pomoce naukowe, takie jak artykuły piśmiennicze czy też plastyczne.

Jeden klik i… gotowe!

A może okres świąt to dla ciebie czas wzmożonej pracy i po prostu nie masz nawet jednej, wolnej chwili, którą mógłbyś poświęcić na wykonanie wspomnianych powyżej czynności? To również nie problem. Jeśli - mimo wszystko – pragniesz pomóc Świętemu Mikołajowi w obdarowywaniu najbardziej potrzebujących, to możesz ro zrobić drogą internetową, wpłacając pieniądze na daną instytucję. W ten prosty i – co najważniejsze – niezwykle szybki sposób, przyczyniasz się do pomocy innym, jednocześnie nie tracąc czasu na własnoręczne przyszykowanie paczki czy też robienie czasochłonnych zakupów.

Stwórz wiadomość

Podaruj radość

Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
Witaj w domu Mikołaja
Zamów Nowy film 2019 i odbierz swój rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Odebrało już 452205 osób
NewsletterZapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Już prawie gotowe...
Podaj nam swoje imię
Przepisz wynik działania: 6 + 2
Wysłaliśmy rabat na Twojego maila.