Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Blog

10.10.2017

Elfy dbają o komfort reniferów.

- W kalendarzu odznaczyłem 15 dzień podróży – powiedział Elfi. Czy nasze renifery nie pracują za dużo? Rudolf wygląda na zmęczonego. Rudolf znacząco pokręcił łbem dając do zrozumienia, że jest gotów do dalszej drogi. - Za nami Włochy, Hiszpania i Grecja. Czas na nieco chłodniejsze klimaty! – Oznajmił drugi z elfów. Mikołaj wyciągnął długi pergamin z zapisanymi życzeniami dzieci. – No proszę, większość dzieci jednak we mnie wierzy. - Nie tylko wierzy Mikołaju, większość jest grzeczna przez cały rok! Będziemy mieć mnóstwo pracy! – Powiedział Elfi. - W takim razie nie ma na co czekać, wsiadajcie do sań. – odrzekł Mikołaj.

Stwórz wiadomość
Podaruj radość
Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
Witaj w domu Mikołaja
Zamów Nowy film 2019 i odbierz swój rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Odebrało już 487026 osób
NewsletterZapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Już prawie gotowe...
Podaj nam swoje imię
Wysłaliśmy rabat na Twojego maila.