Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Elfy dbają o komfort reniferów

13.08.2019

Elfy dbają o komfort reniferów

- W kalendarzu odznaczyłem 15 dzień podróży – powiedział Elfi. Czy nasze renifery nie pracują za dużo? Rudolf wygląda na zmęczonego. Rudolf znacząco pokręcił łbem dając do zrozumienia, że jest gotów do dalszej drogi. - Za nami Włochy, Hiszpania i Grecja. Czas na nieco chłodniejsze klimaty! – Oznajmił drugi z elfów. Mikołaj wyciągnął długi pergamin z zapisanymi życzeniami dzieci. – No proszę, większość dzieci jednak we mnie wierzy. - Nie tylko wierzy Mikołaju, większość jest grzeczna przez cały rok! Będziemy mieć mnóstwo pracy! – Powiedział Elfi. - W takim razie nie ma na co czekać, wsiadajcie do sań. – odrzekł Mikołaj.

Stwórz wiadomość
Podaruj radość
Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
Witaj w domu Mikołaja
Zamów Nowy film 2019 i odbierz swój rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Odebrało już 452205 osób
NewsletterZapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Już prawie gotowe...
Podaj nam swoje imię
Przepisz wynik działania: 3 + 3
Wysłaliśmy rabat na Twojego maila.