Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

elfi

Czym jest strona Elfi?

Elfi to serwis, dzięki, któremu zamówić możesz wyjątkowe listy oraz wiadomości wideo robione na specjalne zamówienie dla konkretnego dziecka lub dorosłego.
Już od 8 lat sprawiamy radość tym najmłodszym. Łącząc siły własne oraz wyjątkowe możliwości samego Świętego Mikołaja stworzyliśmy platformę dzięki, której każdy rodzic za pomocą kilku kliknięć zamówić może własny, osobisty list lub wideo od samego Świętego Mikołaja!

Pamiątka z dzieciństwa

Jako dzieciaki, szaleliśmy za Mikołajem. A jako dorośli przekonaliśmy się jak wiele dobrego może wnieść tych kilka ciepłych słów zachęty. Dzięki listom i wideo od Świętego Mikołaja udało nam się połączyć to, co najbardziej zaprząta głowę tym najmłodszym, czyli prezenty, z motywującym przekazem, który rozbawi i pomoże w codziennych zmaganiach każdego rodzica na froncie rodzicielskim:)

Czym jest list od Mikołaja?

List
Dyplom
PocztówkaNaklejka
Koperta GOLD

Każdy list od Mikołaja opowiada inną, pełną przygód, zabawną, historię z codziennego życia w Laponii. Własny list od mikołaja stworzyć możesz samodzielnie w niecałe 5 minut. Wystarczy, podać imię, wybrać szablon, a resztą zajmie się sam Święty Mikołaj i jego pomocnicy. Realizujemy wiele zamówień dla firm, szkół i przedszkoli.
Pomagamy, doradzamy i wspólnie przygotowujemy zestawy listów i wideo.

Dlaczego nasz list jest wyjątkowy?

  • Ręcznie odciskana złota pieczęć
  • Imię dziecka na początku listu
  • 28 gotowych treści listów
  • Możliwość pełnej edycji treści listu
  • Mnóstwo fantastycznych dodatków
  • Wysyłka na cały świat!

Czym jest wideo od Mikołaja?

Obejrzyj zwiastun

Razem z listem, zamówić możesz również w 100% spersonalizowaną wideo wiadomość od św. Mikołaja. Podkreśli ona autentyczność listu i zaskoczy nie tylko tych małych

Jak to działa?

W kilka minut stworzysz własną wideo wiadomość dla swojego dziecka, którą dostaniesz w postaci linka na maila. Wideo możesz pobrać na komputer i zachować jako wspaniałą pamiątkę.

Personalizacja

Do wideo dodać możesz zdjęcie dziecka, listu do Mikołaja i wiele innych informacji. Dzięki temu, Twoja wideo wiadomość będzie w 100% niepowtarzalna i wyjątkowa.

Powitanie po imieniu

Podaj imię dziecka, a Mikołaj powita je w języku polskim po imieniu, wprost ze swojego biura.*
* dotyczy wersji dla jednego dziecka

#0#1#2#3#4#5#6#7#8#9#10#11

Nasza mikołajowa oferta dla Ciebie

Chcesz zrobić niespodziankę i zamówić większą ilość listów lub wideo dla swoich pracowników, klasy lub grupy przedszkolnej? Dobrze trafiłeś. Chętnie pomożemy Ci zaplanować zamówienie, a dzięki naszym atrakcyjnym rabatom zrobisz to niewielkim kosztem. Ile to kosztuje?

List od Mikołaja

List StandardList STANDARD
List GOLDList GOLD
IlośćList StandardList GOLD 
1-10szt.14,99 zł25,98 zł 
10-50szt.11,99 zł19,50 zł 
powyżej 50szt.10,90 zł16,90 złNajlepsza oferta

Napisz wiadomość

Na wszystkie maile odpowiadamy zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych. Dziękujemy za cierpliwość.
Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.