Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Dla prasy

Opowiedzmy razem ciekawą historięMamy ich naprawdę wiele

Czym jest strona Elfi Poczta Mikołaja?
Elfi Poczta Mikołaja to jedyny serwis, który umożliwia zamówienie autentycznej i w 100% osobistej wideo wiadomości lub listu od Świętego Mikołaja. Już od 2008 uszczęśliwiamy dzieci na całym świecie i tworzymy niezapomniane wspomnienia. Wszystko to dzięki owocnej współpracy ze Świętym Mikołajem i Jego elfami.

List od Mikołaja
Osobisty, prawdziwy, papierowy list od Świętego Mikołaja to niezwykła pamiątka, którą zamówić może każdy rodzic w zaledwie kilka minut podając imię, adres i kilka informacji o dziecku. Ozdobnie zapakowany list przyjdzie pocztą już po kilku dniach. Dodatkowo Mikołaj wysłać może Dyplom Grzecznego Dziecka oraz wiele innych osobistych dodatków wprost ze swojego magicznego biura na dalekiej północy.

Wideo od Mikołaja
Osobista wideo wiadomość od Świętego Mikołaja to 7 minutowy film, w którym pojawią się zdjęcia dziecka, jego imię i wiele dodatkowych informacji, które rodzic poda Świętemu Mikołajowi. Wideo przychodzi już po kilkunastu minutach w postaci linku do pobrania. Można je zapisać na komputerze lub nagrać na płytę.

Szczegółowe informacje
List od Mikołaja
Trailer wideo 2016
Przykładowe wideo 2016

Społeczność
Facebook
YouTube

Chcesz dowiedzieć się nieco więcej?

Napisz wiadomość

Na wszystkie maile odpowiadamy zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych. Dziękujemy za cierpliwość.
Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
DARMOWA wysyłka dla pierwszych 100 osób ❤️
Oferta wygasa za 00:00:00
Wklej kod w koszyku aby dostać -100% zniżki
Witaj w domu Mikołaja
Zamów Nowy film 2018 i odbierz swój rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Odebrało już 350980 osób
NewsletterZapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Już prawie gotowe...
Podaj nam swoje imię
Wysłaliśmy rabat na Twojego maila.