Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Czy jesteś na mojej liście grzecznych dzieci?

13.08.2019

Czy jesteś na mojej liście grzecznych dzieci?

Lapoński listonosz każdego roku staje przed nie lada wyzwaniem. Do pracowni Świętego Mikołaja (czyli do mojej pracowni) jest bowiem zmuszony przynosić ogromne, wypchane po brzegi, wory z listami od dzieci (i nie tylko) z całego świata. Nie ukrywam, że jestem dumny, że tylu ludzi o mnie pamięta, nie obawiam się nawet, że to jedynie ze względu na prezenty, jakie im później dostarczam, ponieważ w wielu listach znajdują się jedynie serdeczne pozdrowienia i uściski dla mnie oraz pani Mikołajowej, czy też moich pomocników – elfów i reniferów.

Kiedy czytam te wszystkie listy zastanawiam się oczywiście nad tym, czy aby na pewno Krzyś czy Marysia (oraz każde inne dziecko) byli w obecnym roku na tyle grzeczni, by można ich było (bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia w stosunku do ich rodziców) obdarować prezentem, o który tak ładnie proszą. Pisząc list do mnie na pewno zaznaczasz, że byłeś grzeczny, później jednak zaczniesz zastanawiać się, czy jesteś na mojej liście grzecznych dzieci i czy prezent na pewno trafi w twoje ręce. Niczym się nie martw, nie zamierzam nikogo skrzywdzić – chcę przecież, by każde dziecko było w wieczór wigilijny szczęśliwe.

Pamiętaj jednak, by pomagać rodzicom nie tylko w świątecznych porządkach i przygotowaniach, ale podczas całego roku. Jeśli bowiem będziesz uczynnym, miłym dzieckiem na pewno zapukam do twoich drzwi. Zwracam uwagę także na dzieci grzeczne w szkole i dobre dla swoich kolegów – bądź pomocny, uczynny i pilny a świąteczny prezent na pewno trafi do twoich rąk. Pamiętaj, że nie skracam listy grzecznych dzieci, tak, by obdarować ich jak najmniej, a robię wszystko, by jak najwięcej dzieci mogło otrzymać prezent. Pragnę jednak, byś zasłużył na ów podarunek. Staraj się zatem jak najbardziej a elfy włożą bardzo dużo wysiłku w to, by przygotowywany dla ciebie prezent był jak najwspanialszy i sprawił ci dużo radości. Nie zastanawiaj się zatem zbyt długo nad tym, czy na pewno jesteś na mojej liście grzecznych dzieci, tylko rób wszystko, by się na niej znaleźć a w wigilijną noc pod choinką w twoim pokoju pojawią się piękne podarunki.

Stwórz wiadomość

Podaruj radość

Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
Witaj w domu Mikołaja
Zamów Nowy film 2019 i odbierz swój rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Odebrało już 452205 osób
NewsletterZapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Już prawie gotowe...
Podaj nam swoje imię
Przepisz wynik działania: 3 + 9
Wysłaliśmy rabat na Twojego maila.