Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Blog

10.10.2017

Czerwony jest kolorem szczęścia.

- Kto by pomyślał – powiedział Mikołaj odwracając się do elfów – że w Chinach czerwony jest kolorem szczęścia. Zobaczcie na te wszystkie ozdoby dookoła, mają taki sam kolor jak mój strój! - Może dzieci w Chinach wiedzą, że Mikołaj kojarzy się z radością i prezentami? – zapytał Elfi. - Myślę, że tradycja tego koloru w Chinach ma inne początki, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wszystkie grzeczne dzieci kojarzyły kolor czerwony z Mikołajem i nagrodami za swoje zachowanie. Zobaczymy, ilu mamy kandydatów do obdarowania w tym roku.

Stwórz wiadomość
Podaruj radość
Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
Witaj w domu Mikołaja
Zamów Nowy film 2019 i odbierz swój rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Odebrało już 487026 osób
NewsletterZapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Już prawie gotowe...
Podaj nam swoje imię
Wysłaliśmy rabat na Twojego maila.