Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej. Proszę zaktualizuj swoją przeglądarkę dla zapewnienia poprawnego wyświetlania strony.

Przejdź do treści

Gdzie jest Święty Mikołaj?

Sprawdź kiedy sanie Mikołaja zatrzymają się pod Twoim domem

Adres Świętego Mikołaja

Każdy wie, że dokładne miejsce zamieszkania Świętego Mikołaja, a tym bardziej Jego dokładny adres to kwestia sporna. Tym bardziej trasa dokładnego dojazdu do domu Świętego Mikołaja może stanowić nie lada problem. Pomijając sam adres Świętego Mikołaja, to jak nie wygląda, a jak faktycznie wygląda Jego dom, zobaczyć lub przeczytać możecie w naszym spersonalizowanym liście od Mikołaja lub w naszej osobistej wideo wiadomości od samego Świętego.

Trasa lotu Świętego Mikołaja

Zastanawialiście się kiedyś jak, gdzie i którędy przemieszcza się Mikołaj żeby zdążyć do wszystkich dzieci? Nasz też zawsze frapowało to pytanie. Na szczęście od niedawna nasi przyjaciele ze służb lotniczych, po raz pierwszy w historii, otworzyli dostęp do swoich potężnych radarów, które dokładnie śledzą i nadzorują lot zaprzęgu Świętego Mikołaja tak aby bezpiecznie mógł dotrzeć tam gdzie nie mogły dotrzeć Jego osobiste listy lub wideo wiadomości.

Pod tym adresem będziecie mogli razem z nami śledzić trasę świętego:
http://www.noradsanta.org/

Stwórz wiadomość
Podaruj radość
Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.
Witaj w domu Mikołaja
Zamów Nowy film 2019 i odbierz swój rabat
Niepoprawny adres email.
Ups! Twój adres jest już w naszej bazie.
Przepraszamy, wystąpił błąd.
Odebrało już 452205 osób
NewsletterZapisując się tutaj wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego newslettera z ofertami rabatowymi.

W każdej chwili możesz się wypisać z tej listy korzystając z linka w mailach od Elfi lub zaznaczając taką opcję na swoim koncie (jeśli je posiadasz). Więcej informacji znajdziesz na stronie Regulamin.
Już prawie gotowe...
Podaj nam swoje imię
Przepisz wynik działania: 2 + 7
Wysłaliśmy rabat na Twojego maila.