Przejdź do treści

Blog

Wyjątkowy list do świętego Mikołaja

Wyjątkowy list do świętego Mikołaja

Nie ma chyba dziecka, które nie marzyłoby o tym, aby otrzymać list od Mikołaja. Pamiętamy czasy, gdy przed Świętami Bożego Narodzenia liczyliśmy dni, by napisać list do świętego Mikołaja, stworzyć listę życzeń i 24grudnia czekać na wymarzone prezenty. Teraz nasze dzieci czekają na te chwilę i niemal cały rok myślą o tym, jak będzie wyglądał ten grudniowy czas.

 * * *

 My jako rodzice naszych ukochanych pociech, możemy zrobić dla nich naprawdę cudowną niespodziankę stawiając na listy do świętego Mikołaja. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na naszą stronę internetową, napisać list i wysłać go do Świętego. Kiedy on go otrzyma, wówczas sam wyśle do naszych dzieci list i kolorową kartkę, jaka będzie najpiękniejszą pamiątką, na jaką tylko możemy postawić i wybrać dla naszych pociech.

 

Świat dzieci jest wyjątkowy i nie ma, co do tego wątpliwości. Zero problemów i stresów, beztroski czas, niezwykle dzieciństwo. Niech te chwile trwają jak najdłuższy czas. Niech nasze maluchy, żyją w tym beztroskim świecie długo i jeszcze dłużej. I niech okres Świąt Bożego Narodzenia będzie dla nich czasem wyjątkowym, niezapomnianym i takim, który da jeszcze większą radość, szczęście i zadowolenie. Na pewno list do świętego Mikołaja może okazać się dla dziecka najpiękniejszym prezentem, jaki wymarzy ono sobie pod choinką.

 

Kolorowa kartka, niezwykła pocztówka, oryginalne znaczki i własnoręczny podpis Świętego Mikołaja. Na pewno listy do świętego Mikołaja to piękne rozwiązania, które już teraz każde dziecko na całym świecie, będzie mogło posiadać na własność. Czy więc i Ty chcesz zrobić dla swojego dziecka coś tak niezwykłego, spełniając jego marzenia o kontakcie ze Świętym Mikołajem? Teraz jest to możliwe! 

 

Rozpocznij tutaj

12/05/2016

Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.