Przejdź do treści

Blog

Mój list do Mikołaja

List do Mikołaja

Wraz ze zbliżającym się okresem Bożego Narodzenia, wszystkie małe dzieci myślą już tylko o tym, jak będzie wyglądać ich kolejne spotkanie z tym niezwykłym, cudownym i wyjątkowym Świętym Mikołajem. Każdy maluch wraz z rodzicem planuje już dokładnie, jak napisać list do Mikołaja. Pisanie listów jest zwyczajem znanym od dziesiątek lat. Dzieciaki zafascynowane tym czerwonym darczyńcą, wypisują listę życzeń i prezentów, jakie miałyby znaleźć się pod ich choinkowym drzewkiem.

 

Z naszą pomocą każde dziecko i to najmniejsze i to nieco starsze, może zabawić się w pisanie listu do Świętego Mikołaja. Zachęcamy serdecznie do stworzenia listy życzeń, o jakiej tylko maluchy marzą. A być może właśnie one znajdą się pod choinką w tym roku? Kto to wie!

 

Niezależnie od tego, ile mamy lat, wierzymy lub chcemy wierzyć w to, że Święty Mikołaj naprawdę istnieje i spełnia on nasze najskrytsze marzenia. Na pewno list do Mikołaja jest idealnym sposobem na to, by móc wyrazić w kilku słowach to, czego chcemy, o czym marzymy, na czym nam zależy. Może nie warto wkładać listu do szuflady, ale naprawdę zabawić się i wysłać go do Mikołaja? Pamiętajcie kochani - taki list do Mikołaja to zwyczaj, o jakim nie możemy zapomnieć, bo przekazywany z pokolenia na pokolenie ma swoją magiczną moc i być może tą mocą obdarzy w tym roku i Ciebie!

 

Pamiętajcie, że list dojdzie do rąk tego, który wyczaruje najpiękniejsze prezenty dla każdego dziecka. Kolorowe paczuszki, ogromne upominki, wymarzone dodatki. Wszystko to stanie się spełnionym marzeniem, a każde dziecko w okresie świąt będzie czuło się naprawdę wspaniale, bo w końcu dostanie to, o co samodzielnie poprosił pisząc list do Mikołaja

 

Rozpocznij tutaj

12/05/2016

Ta strona wykorzystuje pliki cookie Więcej›. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis na tym urządzeniu. Możesz to zmienić w swojej przeglądarce.